Stwórz piękną przestrzeń ogrodu lub oddziel miejsce w dosłownie minutę

Użyj bloków EverBlock w miejsce impregnowanych belek drewnianych, które są ciężkie, trudne w instalacji, jak również mogą powodować przenikanie szkodliwych substancji do gleby.

Łącz poszczególne sekcje i wybuduj dowolnej wysokości płotek okalający twój ogród, wykończ estetycznie konstrukcję klockami typu „czapka“. Sekcje mogą być wkopane w grunt dla zapewnienia większej stabilności.. 

Z klockami EverBlock, stworzysz doskonałe kształty, ograniczone jedynie twoją wyobraźnią. Stwórz ogrodzeni tak długie, jak duży jest twój ogród. Wysoce wytrzymała konstrukcja EverBlock sprawia, że odgrodzone miejsce, swobodnie możesz wypełnić glebą, klocki są wodoodporne oraz nie odbarwiają się.

Uźyj przyjaznych i doskonale komponujących się kolorów, jak brązowy, zielony, czarny lub tez baw sie paleta barw tworzac piękne kolorowe ławy, stołki ogrodowe mając do dyspozycji 12 standardowych kolorów.

EverBlock jest czysty pod względem chemikaliów mogących mieć wyraźny wpływ na pogorszenie gleby czy środowiska, a wszystkie bloki w 100% podlegają recyklingowi.

Oddziel trawnik od reszty powierzchni tworząc klomby, kwietniki przy użyciu bloków EverBlock.
Wyznacz obszar i odgrodź za pomocą bloków EverBlock
Piękne kwietniki, poletka warzywne, przestrzenie zielone. W łatwy sposób dodaj kolejną warstwę bloków w celu podwyższenia konstrukcji.

(c) EverBlock Systems, LLC - All Rights Reserved

website MARCINSKIBA.net